Man nepieciešams aizlūgums
Sveicam Kuldīgas Sv. Katrīnas draudzes jubilārus
Jautājumi - draudze, kristība, iesvētība, laulība, draudzes maiņa

Kuldīgas Sv. Katrīnas draudzes
AKTUALITĀTES

KULDĪGAS SV. KATRĪNAS BAZNĪCA

IESVĒTĀMO MĀCĪBAS SĀKUMS SVĒTDIEN, 24. septembrī plkst. 15.40 (pēc dievkalpojuma) draudzes namā, Kuldīgā, Baznīcas ielā 31. Turpmākās nodarbības - svētdienās plkst. 15.40

KULDĪGAS SV. KATRĪNAS BAZNĪCĀ

‌‌CETURTDIEN, 28. septembrī plkst. 18.00
‌ĒRĢEĻMŪZIKAS KONCERTS

‌ZIEMEĻU CEĻOJUMS

‌Ērģelnieks DŽEIMSS D. HIKSS
(Amerikas Savienotās Valstis)

‌VISI AICINĀTI UZ KONCERTU!

LŪGŠANAS

CETURTDIENĀS 12.30
draudzes namā Baznīcas ielā 31
VISI AICINĀTI LŪGŠANU GRUPĀ

DIEVKALPOJUMI UN KALPOŠANA KULDĪGAS SV. KATRĪNAS DRAUDZĒ

SVĒTDIENĀS - BĒRNU UN ĢIMEŅU DIEVKALPOJUMS 13.00 baznīcā; mēneša pēdējā svētdienā - BĒRNU UN ĢIMEŅU DIEVKALPOJUMS AR SVĒTO VAKARĒDIENU baznīcā 13.00; DIEVKALPOJUMS AR SVĒTO VAKARĒDIENU 14.00 baznīcā
IESVĒTĀMO MĀCĪBAS draudzes namā Baznīcas ielā 31 pēc dievkalpojuma 15.40

PIRMDIENĀS - MATUTĪNE (RĪTA DIEVKALPOJUMS) AR SVĒTO VAKARĒDIENU UN AIZLŪGUMIEM 07.00 baznīcā

TREŠDIENĀS - DIEVKALPOJUMS AR SVĒTO VAKARĒDIENU 18.00 baznīcā

CETURTDIENĀS -
BĪBELES STUNDA 17.30 draudzes namā.
Jūnijā, jūlijā un augustā Bībeles stundas nenotiek.

PIEKTDIENĀS -
JAUNIEŠU VAKARS 19.00
draudzes namā

MĒNEŠA PĒDĒJĀ PIEKTDIENA - VĪRU VAKARS 18.00 viesu namā "Polīši", Rumbas pagasts, Kuldīgas novads, vai arī draudzes namā Kuldīgā, Baznīcas ielā 31

MARTA, JŪNIJA, SEPTEMBRA UN DECEMBRA OTRĀ SESTDIENA - DIEVKALPOJUMS 12.00 DRAUDZES VECĀKA GADAGĀJUMA CILVĒKIEM AR SVĒTO VAKARĒDIENU AR "C" LITURĢISKO KĀRTĪBU baznīcā

Visi gaidīti un aicināti!

Mācītāja Viestura Pirro emuāra adrese:

Ekspozīcija Kuldīgas Sv. Katrīnas baznīcā:
Bībeles, dziesmu, sprediķu un lūgšanu grāmatas, kristību un iesvētību zīmes, fotoizstāde Latvijas dievnami senajās fotogrāfijās

Autors - Livars Jankovskis

...Viņa dzejoļos jutāmies tuvu Dieva iedvesmotai pagātnei, tagadnei un nākotnei, jo šajā dzejā Dieva mīlestība savieno Dzimtenes mīlestību ar mīlestību uz savu tuvāko, un šī pārliecība dod cerību dzīvot gara tuvībā ar saviem tautiešiem un saviem līdzcilvēkiem.

/Mācītājs Dr. Arvīds Ziedonis, Mīlenbergas koledžas emeritus profesors/

Livara Jankovska dzimtā pilsēta – Kuldīga no 1951. gada 11. aprīļa.

Dzīvo un strādā Rīgā. Režisors – pedagogs.

Par piederīgu uzskata sevi Kuldīgas Sv. Katrīnas draudzei, kurā arī kristīts un iesvētīts.

Ceļojošās izstādes “Latvijas dievnami” un daudzu citu Kristīgās tematikas izstāžu autors. Raksta esejas, epifānijas, miniatūras, dzeju.

To varat lasīt izdevumos: “Viss ir tik tuvu”, “Tu gaidi vēju…”, “Trešais vārds”, “Trešais vārds (turpinājums)”, “Vējš aiznesīs…”,“Starp savējiem”, “Ar uzrakstītu vārdu”.

Apzinot visas mūsu zemes baznīcas, tika izveidota unikāla fotoizstāde “Latvijas dievnami” krāsu fotogrāfijās, kuru 1995. gada Lieldienās Sv. Pētera baznīcā atklāja Valsts prezidents Guntis Ulmanis, klātesot Latvijas vadošo konfesiju arhibīskapiem un republikas inteliģencei.

Septiņpadsmit gadu laikā izstādes ir bijušas apskatāmas vairāk kā 300 Latvijas pilsētās, lauku apdzīvotās vietās, skolās, muzejos, pansionātos, slimnīcās, uzrunājot aptuveni 950 tūkstošus cilvēku. Ekspozīcijas par Latvijas dievnamiem ir uzrunājušas cilvēkus arī Dānijā un divas reizes Amerikas Savienotajās Valstīs.

No 2012. gada Kuldīgas Sv. Katrīnas baznīcā iekārtota ekspozīcija, kurā apskatāmas no 1685. g. līdz mūsu dienām latviešu valodā izdotās Bībeles, dziesmu, sprediķu un lūgšanu grāmatas, kristību un iesvētību zīmes, kā arī Bībeles, dziesmu un lūgšanu grāmatas citu pasaules tautu valodās un fotoizstāde „Latvijas dievnami senajās fotogrāfijās”.

Livars Jankovskis jau vairāk kā trīsdesmit gadus tiekas ar skolu jaunatni un cilvēkiem, kuri mīt pansionātos, bērnu namos, internātskolās, armijas daļās, arī dažādās vasaras nometnēs. Un vienmēr tā ir bijusi saruna par būtisko – no kurienes tu nāc, uz kurieni tu ej un kāda jēga ir tavam gājumam virs zemes.

Livars Jankovskis: www.livars.lv

ABONĒJIET MŪSU BAZNĪCAS ŽURNĀLU "SVĒTDIENAS RĪTS"
ŽURNĀLS PAR TAVU TICĪBU
Iznāk kopš 1920. gada janvāra

SvetdienasRits

Iznāk reizi mēnesī
LATVIJAS EVAŅĢĒLISKI LUTERISKĀS BAZNĪCAS IZDEVNIECĪBA SIA IHTIS
Mājas lapa – www.svetdienasrits.lv

Aicinām Tevi kļūt par regulāru “Svētdienas Rīta” lasītāju, abonējot žurnālu nākamajam gadam!

Abonēšanas indekss: 1095
Abonēšanas maksa: mēnesim EUR 1,70; 6 mēnešiem EUR 10,20; gadam: EUR 17,70
Abonē: www.pasts.lv ; www.abone.lv , zvanot 67008001 vai 27008001, pasta nodaļās vai pie pastnieka.

Mūsu Kunga un Pestītāja Jēzus Kristus vārdi:

Visu, ko jūs gribat, lai cilvēki jums dara, tāpat dariet arī jūs viņiem; jo tā ir bauslība un pravieši.
‌‌

Mateja Evaņģēlijs 7:12