SPREDIĶI - LASĪŠANAI
 Kristības Sakraments; bērnu kristība

BĪBELES STUNDAS KULDĪGAS SV. KATRĪNAS DRAUDZĒ CETURTDIENĀS PLKST. 17.30 DRAUDZES NAMĀ KULDĪGĀ, BAZNĪCAS IELĀ 31

Tiešām, Dieva vārds ir dzīvs un darbīgs un asāks par jebkuru abpusgriezīgu zobenu, tas duras cauri, līdz sadala dvēseli un garu, locekļus un kaula smadzenes, un iztiesā sirds domas un nolūkus. Nav tāda radījuma, kas Dieva priekšā būtu apslēpts, viss ir kails un atsegts Viņa priekšā, Viņam mēs dosim norēķinu.

Vēstule ebrejiem 4:12-13

Neko nepanāks visskaidrākās Bībeles patiesības un spēcīgākie argumenti, ja prāts nekļūs pazemīgs un atvērts patiesībai, un bez Dieva žēlastības un Viņa darba tas nav iespējams. Tāpēc lūdz Dievu no visas savas sirds pēc pazemīga un ticīga gara, un to es dedzīgi iesaku ikvienai dvēselei, kas vēlas pastāvēt žēlastībā un patiesībā!

Jā, viss ir atkarīgs no Dieva žēlastības un pazemīga, ticīga gara. Ja tā nebūs, nepalīdzēs neviens prāts, ne arguments, ne Dieva vārds. Tas redzams no tā, ka kādreiz ar savu prātu vairs neuztveram nopietni Dievu un neuzticamies nevienam vārdam par Kristu.

Šāda pieredze, kas vairumam kristiešu noteikti ir pazīstama, mums māca nepaļauties uz savu prātu un izpratni vai uz saviem skaidrajiem un stingrajiem argumentiem, jo, ja tu nedzīvo bijībā un neturies pazemībā, visas šīs lietas vienā acumirklī var pagaist. Pie īstas pazemības pieder arī tas, ka atzīsti savas robežas un saproti, ka arī tevi var ievainot maldi.

Karls Olafs Rozeniuss

Covid 19 koronavīrusa izplatības dēļ Kuldīgā un Latvijā matutīnes (pirmdienas rīta dievkalpojumi), Bībeles stundas, jauniešu un vīru vakari, Svētdienas skolas nodarbības, iesvētāmo mācības decembrī nenotiek

Kuldīgas Sv. Katrīnas baznīcas apmeklētājiem lūdzam ievērot:

1. Dievkalpojumā drīkst atrasties dievlūdzēji , kuriem nav noteikta karantīna, pašizolācija un nav jūtamu elpceļu slimības pazīmju.

2. Dievkalpojumā nedrīkst atrasties ar paaugstinātu ķermeņa temperatūru, iesnām, kakla iekaisumu vai līdzīgām slimības pazīmēm.

3. Distance starp cilvēkiem - 2 metri. Ģimene - vīrs, sieva, bērni var atrasties kopā.

4. Ienākot baznīcā, lietojiet dezinfekcijas līdzekli, kas atrodas pie grāmatu galda.

5. Lietojiet sejas masku vai mutes un deguna aizsegu (vairogu).

6. Dziedāšanas ierobežojums. Tas nav ieteikums, bet noteikums. Dziedāt drīkst tikai mācītājs, vadot dievkalpojumu, un atsevišķi kalpotāji, piemēram, solists vai arī ansamblis līdz četriem cilvēkiem, ja tas atrodas nošķirtāvietā. Jāraugās, lai dabīgā gaisa plūsma nenes dziedāšanas laikā veidoto aerosolu virsū klātesošajiem. Pētījumi liecina, ka aerosola veidā pilieniņi var izplatīties desmitiem metru tālu. Draudze nedzied. Dziesmu grāmatas vai lapiņas dziesmām tiek sekots līdzi vārdiem, dziedot pie sevis, domās.

7. Dievgalds tiek saņemts kā “ritošā Komūnija” - rindā pa vienam, ievērojot distanci, bez nomešanās ceļos.

8. Bez nepieciešamības pa baznīcu nepārvietoties.

9. Svētdienas skola, Bībeles stundas, jauniešu un vīru vakari, iesvētes mācība, liturģiskā ansambļa mēģinājumi līdz turpmākiem, paziņojumiem nenotiek.

10. Svētdarbībās - kristībās, laulībās, bērēs un citos svētbrīžos piedalās tikai piederīgie - līdz 10 cilvēkiem iekštelpās un līdz 100 cilvēkiem ārtelpās.

CETURTDIEN, ... plkst. 17.30

Luteriskā identitāte

Lektors: mācītājs Viesturs Pirro

IEROSINIET TEMATU BĪBELES STUNDAI! JEBKURŠ JAUTĀJUMS, KAS SAISTĪTS AR BĪBELI, TICĪBU, KRISTĪGU DZĪVESVEIDU, ADRESĒJAMS
mācītājam Viesturam Pirro, tālr. +371 22 328 283, e-pasts: viesturs.pirro@lelb.lv ; vipirro@inbox.lv

Jautājiet droši, jebkurš jautājums par Dievu, teoloģiju, ticību, Bībeli  - Veco un Jauno Derību, dogmatiku, kristīgu dzīvi, mūžību, pasaules reliģijām, ideoloģijām, morāles mācībām un praksēm, pasaules uzskatiem ir gaidīts!

Dzīvības Vārdi janvārim:

2021. gada lozungs:

Jēzus Kristus saka:

“Topiet līdzcietīgi, kā jūsu Tēvs ir līdzcietīgs.”

Lūkas Evaņģēlijs 6:36

Kurš no jums bīstas Kunga?! Klausieties Viņa kalpa balsī, tie, kas staigājat tumsībā, kam nav gaišuma, - tas lai uzticas Kunga vārdam un paļaujas uz Dievu!

Pravieša Jesajas grāmata 50:10