Kuldīgas Sv. Katrīnas draudzes liturģiskais ansamblis - schola

Liturģiskais ansamblis-schola pie Kuldīgas Sv. Katrīnas baznīcas altāra kopā ar Liepājas diecēzes bīskapu Pāvilu Brūveru un Kuldīgas iecirkņa prāvestu Viesturu Pirro pēc Kurzemes un Zemgales hercoga Jēkaba 400 gadu svētku dievkalpojuma 2010.g. 28.oktobrī.
Pirmajā rindā no kreisās: Dace Zeidlere, Aira Dzelme, prāvests Viesturs Pirro, bīskaps Pāvils Brūvers, evaņģēliste Agrita Staško.
Otrajā rindā no kreisās: Agris Zeidlers, Ruta Markvote, mācītājs Elmārs Derzāvis, liturģiskā ansambļa-scholas vadītāja Daina Lancmane, Ramona Pirtniece.

Draudzes liturģisko ansambli vada mūziķe Daina Lancmane. Tā sastāvā dzied astoņi draudzes locekļi: Agrita Staško, Aija Palma, Aira Dzelme, Dace Zeidlere, Agris Zeidlers, Ramona Pirtniece,  Ruta Markvote un vadītāja Daina Lancmane.

Svētkos liturģiskais ansamblis ir lielāks, jo palīdz dziedātāji, kuri dažādu iemeslu dēļ nevar regulāri kalpot kopā ar mums.

Ansambļa uzdevums - kalpot dievkalpojumā ar Psalmu dziedājumu, liturģiskajiem dziedājumiem un dziesmām Svētā Vakarēdiena (Euharistijas) laikā.

Ansamblis ir kalpojis arī citās LELB draudzēs, kuras to uzaicina. Nu jau divus gadus ansamblis piedalās LELB rīkotajos kora svētkos. Augustā tie, kuri vēlas, dodas uz gregorikas nedēļu Āraišos - papildināt zināšanas gregoriskajos dziedājumos, gūt jaunus draugus un pilnveidot savu garīgo dzīvi.

Ansambļa sadraudzību cenšamies kopt vienmēr, reizi mēnesī mēs sanākam arī uz  kopīgu tējas dzeršanu un jubilāru apsveikšanu.

Ja Tu vēlies kalpot Tam Kungam ar dziedāšanu, tad Tev ir iespēja to darīt kopā ar mums, pirms tam sazinoties ar vadītāju. Mēģinājumi notiek svētdienās plkst. 12.00 draudzes namā Kuldīgā, Baznīcas ielā 31/33. Ja nepieciešams, notiek arī papildmēģinājumi. Sīkāka informācija pie ansambļa vadītājas Dainas Lancmanes.

Aicinām jaunus dalībniekus liturģiskajā ansamblī! Lūdzam pieteikties pie ansambļa vadītājas Dainas Lancmanes - tālr. 29834034
e-pasts: dainalancmane@inbox.lv vai draudzes mājā Kuldīgā, Baznīcas ielā 31, tālr. 63324394
e-pasts:
sv.katrina@e-apollo.lv Mājas lapa: www.kuldigas.lelb.lv

Lai kopā dziedam, slavējam un gavilējam Dievam par godu!