Kuldīgas Sv. Katrīnas draudzes
SVĒTDIENAS SKOLA

VISI MĪĻI AICINĀTI UN GAIDĪTI!

INFORMĀCIJA: DACE BLŪMA, mob. +371 22329115

Kuldīgas Sv. Katrīnas draudzes Svētdienas skolu apmeklē vairāk kā 20 bērni četrās vecuma grupās.
Svētdienas skolā kalpo skolotāji Dace Blūma, Aigars Blūms, Silva Brūvere, Dace Zeidlere. Skolotāju kvalifikāciju apstiprina LELB Svētdienas skolas nozares izsniegtas apliecības.
Skolotāju palīgi Elza Elīna Kļava, Anna Luīze Limbaite, Klinta Tāfelberga, Alise Valtere, Laura Vilerte un mūzikas skolotāja Aira Bumbiere palīdz skolotājiem darbā ar bērniem.

Kalpošanu vecākiem vada Zinta Olte.

Svētdienas skolas nodarbības notiek no Pļaujas svētkiem (oktobra pirmās svētdienas) līdz Mātes dienai (maija otrajai svētdienai) katru svētdienu plkst. 12.00 draudzes namā, Kuldīgā, Baznīcas ielā  31.

Sākumā bērni kopā ar skolotājiem pulcējas svētbrīdī, pēc tam nodarbības notiek atsevišķās vecuma grupās, kurās bērni apgūst  Bībeles un kristietības pamatus, lai savas zināšanas pielietotu ikdienas dzīvē.

Kuldīgas Sv. Katrīnas baznīcā svētdienās plkst. 13.00  notiek bērnu un ģimeņu dievkalpojums visu gadu, arī svētdienas skolas brīvlaikā.

Skolotāji regulāri apmeklē kursus un seminārus, ko rīko LELB un Bērnu Kristīgās izglītības apvienība.

Lai ieinteresētu bērnus, tiek izmantotas jaunas mācību formas un metodes. Tiek  pilnveidota sadarbība ar bērnu vecākiem un vecvecākiem pēc shēmas: ģimene- bērns- svētdienas skola- mācītājs- draudze.

Svētdienas skolu kopš 2005. gada oktobra vada Dace Blūma - tālrunis 22329115, e-pasts: sv.katrina@e-apollo.lv ; draudzes mājas tālrunis un fakss 63324394

Tas, Kas sēdēja goda krēslā, teica: “Redzi, visu Es daru jaunu.” Tad Viņš teica: “Raksti! Jo šie vārdi ir uzticami un patiesi.”

Jāņa Atklāsmes grāmata 21:5